+48 601 83 00 00
Top

Oferta – formy reklamy

Reklama hotelu, pensjonatu, kwatery

Aby dowiedzieć się jakie formy reklamy oferujemy kliknij tutaj.

Reklama dla obiektów konferencyjnych

KONFERENCJE.COM to miejsce spotkań branży MICE i właśnie do pracowników tego sektora kierujemy nasze usługi. Serwis to nie tylko baza firm z branży, ale także informator na temat organizacji i obsługi eventów. W serwisie publikujemy wiadomości z rynku, artykuły i informacje z branży. W ramach Konferencje.com działa forum – miejsce wymiany informacji o branży.

Idea serwisu:
KONFERENCJE.COM to serwis prezentujący obiekty doskonale nadające się na różne eventy (konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne) oraz organizatorów i firmy obsługujące eventy. Ideą konferencje.com jest promocja wybranych ofert. KONFERENCJE.COM nie jest serwisem – wyszukiwarką, gdzie w każdym województwie jest ponad 100 ofert.

KONFERENCJE.COM są formą  katalogu branży eventowej.

Promocja serwisu KONFERENCJE.COM:
– czołowe pozycje w wyszukiwarce,
– newsletter branżowy wysyłany cyklicznie do ok. 8000 subskrybentów,
– patron medialny i wystawca na targach turystycznych i biznesowych (BTF, Tour Salon, World Hotel, TT Warsaw, GTT, LATO, MTT Wrocław),
– gazety i pisma branżowe (MICE Poland, Voyage, Rzeczpospolita),
– sieć serwisów i stron ip:tourism.
– inne: AutoMapa, partnerzy internetowi

Szczegóły reklamy w serwisie KONFERENCJE.COM
– oferta obiektu konferencyjnego może zostać umieszczona w kilku kategoriach, co pozwala na zwiększenie prawdopodobieństwa dotarcia do potencjalnego klienta.
Przykład: Obiekt konferencyjno-hotelowy w zamku w Gdańsku może się ukazać w kategoriach: obiekty konferencyjne w Trójmieście, obiekty konferencyjne woj. pomorskie, obiekty konferencyjne nad morzem, obiekty konferencyjne zamki i pałace.

– możliwość modyfikacji prezentacji w trakcie jej publikacji – w każdej chwili mają Państwo możliwość modyfikacji swojej reklamy, dzięki panelowi edycyjnemu pozwalającemu na zmianę tekstów, zdjęć i danych teleadresowych w poziomu własnego komputera.

Prezentacja zawiera :
– pełne dane teleadresowe z linkiem do strony www obiektu (link jest „przyjazny” dla Google – wartość współczynnika Page Rank przechodzi do linkowanej strony),
– nieograniczenie długi opis obiektu (lokalizacja, ilość, standard i wyposażenie pokoi; ilość, rodzaj i pojemność sal konferencyjnych, usługi dodatkowe),
– galerię 52 zdjęć.

Promocja wiązana:
ip:tourism – właściciel serwisu KONFERENCJE.COM posiada ponad 40 serwisów internetowych. Dzięki temu istnieje możliwość promocji obiektu (np. hotelu) także w innych serwisach sieci (np. hotel z Juraty może reklamować się także w: www.jurata.com, www.emorze.pl, www.polishsea.com, www.hel.pl). Wszystkie obiekty reklamujące się w www.konferencje.com są ‘obowiązkowo’reklamowane w serwisie www.konferencje.com.pl.

Reklama dla obiektów SPA&Wellness / Odchudzających

Oferujemy reklamę dla obiektów SPA&Wellness w następujących serwisach:

SPARESORTS.PL – istnieje od 2009 r, promuje wybrane obiekty z zapleczem SPA nad morzem, w górach i nad jeziorami. Oglądalność serwisu ok 5500 unikalnych odwiedzin miesięcznie.

WCZASYODCHUDZAJACE.COM – istnieje od 2008 r i jest to jedyny istniejący w polskim internecie serwis prezentujący tylko i wyłącznie propozycje poszczególnych obiektów dotyczących wczasów odchudzających. Został on zbudowany na bazie istniejącego już 9 lat adresu interetowego, co znacznie przyczyniło się do wysokich pozycji w wyszukiwarkach. Oglądalność serwisu – ok. 360 użytkowników / dziennie. Internauci głównie trafiają poprzez wyszukiwarkę Google, szukając pod hasłami „wczasy odchudzające” – w ten sposób trafia 85% użytkowników.

Co wchodzi w skład prezentacji (reklamy) np. kwatery?

Reklama zawiera:

1) Pełen opis obiektu + dane teleadresowe (tekst)
2) Piktogramy informujące o wyposażeniu na terenie obiektu (tv, stołówka, internet itd.)
3) Prosty adres np. www.twojanazwa.jurata.com
4) Galerię 52  zdjęć
5) Kalendarz Dostępności Noclegów
6) Galeria video
7) Mapka wskazująca położenie obiektu
8) Formularz kontaktowy
9) Dostęp do Panelu Administracyjnego

Zobacz przykładową prezentację pensjonatu z Jastrzębiej Góry

Reklama np. na 3 miesiace?

Prezentacje obiektów turystycznych umieszczamy na minimum rok czasu.

Minimalny czas emisji kampanii bannerowych wynosi 1 miesiąc. Banner może być wyświetlony na poszczególnym serwisie lub w całej sieci serwisów ip:tourism.