+48 601 83 00 00
Top

Nasz zespół

Wojtek Jakubowski

WŁAŚCICIEL FIRMY

w.jakubowski@iptourism.pl

Stworzył Blue Vision Internet Marketing oraz ip:tourism i do dziś dzielnie zarządza tymi markami. Dla niego, od 10 lat, wszystko co związane z internetem jest prawdziwym hobby. Potrafi nocami tworzyć prezentacje multimedialne, wprowadzać zmiany na naszych serwisach lub po prostu czytać o nowościach w tej branży. Dlatego nikogo nie dziwią już maile od szefa z godziną wysyłki: 4 w nocy:)

Poza marketingiem internetowym w wolnych chwilach zajmuje się fotografią oraz nowymi technologiami, a także turniejami w badmintona. Uwielbia planować i wszystkie plany zapisywać w grubym zeszycie, z którym się nie rozstaje.

Jest szefem wymagającym, ale też wyrozumiałym. A gdy atmosfera w firmie jest napięta siada z pracownikami na korytarzu i gra w piłkarzyki lub w kości. Nie lubi przegrywać.

Magda Krawczyk

MANAGER DS. MARKETINGU i SPRZEDAŻY

magda@iptourism.pl 601 83 00 00

Od 2006 roku pracuje w ip:tourism. Odpowiada za rozwój portali, działania marketingowe i PR, sprzedaż oraz czuwa nad pracą biura.

Z wykształcenia hotelarz – praca dyplomowa na temat promocji hotelowej w Internecie. Po studiach rzucona na głęboką wodę do działu reklamy jednego z czołowych dzienników. Tam nauczyła się pokory i dystansu do samej siebie. Kilka lat pracowała w działach marketingu i reklamy różnych wydawnictw, m.in. magazyn dla Korpusu Dyplomatycznego.

Niepokorna, uparta, barania dusza. Nie ma w jej słowniku pojęć „nie da się”, „to nie możliwe”. Jest w stanie sprzedać piasek na pustyni. „Zły policjant” w negocjacjach. Największy choleryk w firmie, szybko wybucha, ale równie szybko mija jej złość i potrafi się przyznać do błędu.

Grzegorz

MANAGER DS. SPRZEDAŻY

grzegorz@iptourism.pl 601 86 99 99

Odpowiada za sprzedaż w portalach ip:tourism.

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, kierunku Stosunki Międzynarodowe.

Od 10 lat zwiazany z turystyką.

Kinga Maziuk

MANAGER DS. SOCIAL MEDIA

kinga@iptourism.pl 601 84 99 99

Kinga odpowiada za marketing Social Media.

Uwielbia marketing online i sztukę, a branża turystyczna to jej ulubione pole do działania.

Jako pasjonatka kreatywności, odpowiada za pomysły zarówno wizualne, jak i sprzedażowe w firmie.

Jej celem jest łączenie innowacyjnych pomysłów z praktycznym podejściem, tworząc rozwiązania doświadczenia dla klientów.