+48 601 83 00 00
Top

Media o nas

Agencja ZooM Advertising dla IP:tourism

Agencja ZooM Advertising rozpoczęła współpracę z IP:tourism, specjalistą od promocji obiektów turystycznych.

Agencja ZooM będzie odpowiedzialna za wsparcie działań sprzedażowych oraz komunikację z Klientami. W ramach projektu zorganizuje m.in. cykl warsztatów szkoleniowych w zakresie marketingu turystycznego. Agencja zajmie się również budową relacji z partnerami biznesowymi w obszarze promocji rozwiązań turystycznych. Umowa została podpisana na okres sześciu miesięcy. Agencja ZooM Advertising została wybrana w drodze rekomendacji. IP:tourism to największa w Polsce sieć portali turystycznych, swoim zasięgiem obejmuje obiekty w całym kraju. IP:tourism zajmuje się także doradztwem w zakresie promocji podmiotów z branży turystycznej.

Rzeczpospolita

Warto porównać oferty w Internecie

Strona www.konferencje.com to najstarszy i największy polski portal branży MICE. Vortalem zarządza firma IP: tourism - właściciel największej sieci turystycznych stron WWW w Polsce. Na stronach można odnaleźć ponad 200 obiektów konferencyjnych, adresy i telefony firm organizujących konferencje i imprezy dla firm o różnym charakterze: od wyjazdów integracyjnych do szkoleń.

hotelnews.pl

Serwis Konferencje.com rośnie w siłę

W połowie sierpnia ruszyła nowa, przebudowana wersja serwisu Konferencje.com, najstarszego vortalu branży MICE w Polsce. Serwis działa nieprzerwanie od 2001 roku. Właścicielem vortalu jest spółka IP:tourism, która zarządza siecią 30 turystycznych stron internetowych.

TVN CNBC Biznes

Ceny nad polskim morzem

Jako eksperci od promocji obiektów turystycznych w Internecie udzieliliśmy wywiadu dla stacji TVN CNBC Biznes. Odpowiedzieliśmy na pytania dotyczące kosztów pobytu nad polskim morzem oraz standardów noclegowych. IP:tourism od 10 lat zajmuje się promocją obiektów turystycznych i biznesowych w całym kraju, dzięki temu opiniujemy i przedstawiamy aktualne tiaanw biznesie turystycznym dla ogólnopolskich stacji telewizyjnych.

Horeca.pl

Konferencje w nowej odsłonie

Rozbudowany serwis to także bogate źródło informacji na temat organizacji konferencji i eventów. W dziale Informator można znaleźć aktualności z branży, ciekawe artykuły oraz porady dla organizatorów. Nieodłączną częścią serwisu jest forum dyskusyjne, które jest giełdą informacji i miejscem wymiany doświadczeń.

Rzeczpospolita

Poszerzenie oferty to dziś konieczność

Gdzie powinni się reklamować właściciele obiektów konferencyjnych? Jaka reklama jest najbardziej skuteczna? Powinni stawiać na Internet, bo to jest główne medium dla naszej branży.Od lat powstaje mnóstwo serwisów konferencyjnych.Na rynku pozostają tylko wytrwali gracze. Warto przed podjęciem decyzji o wyborze miejsca na reklamę dowiedzieć się, od ilu lat serwis istnieje, jaką ma dzienną oglądalność, do kogo dociera i jakie wykonuje działania marketingowe wokół vortalu. Właściciel obiektu powinien postawić się w roli poszukującego. Na pewno serwis dobrze wypozycjonowany w wyszukiwarce Google da nam pewność, że wydatek na reklamę się zwróci. Należy jednak zwrócić uwagę, czy promocja w wyszukiwarce trwa przez cały rok. Dla mnie najważniejszym wyznacznikiem skuteczności reklamy jest to, że nasi klienci przedłużają z nami umowy z roku na rok.